/Files/images/Light Blue Illustrated Happy Children\'s Day Poster.jpg

/Files/images/BannerMrija.jpg

Проект MRIYA (https://mriya.social/) –це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті.

Екосистема «МРІЯ» створена для об’єднання проектів, які розроблені у синергії Кіберполіції України та волонтерів, зокрема:

Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються нашими модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. Зібрано найбільшу кількість антиукраїнських ресурсів та профілів – більше 90 тис. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» - кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта. Вам буде надано випадкове посилання, а також текст скарги, які постійно змінюються.

Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/+wXRpHruz8do1MThi Спільнота небайдужих українців, котрі блокують та протидіють російській агресії в Інтернеті. Канал - це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування, а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн-завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні. Загалом заблоковано понад 22 тисячі ворожих ресурсів.

Сервіс StopFraudMriya (https://t.me/StopFraudMriya_bot) – сервіс для перевірки інформації за номером телефону, банківської картки або банківського рахунку. Виявляємо та знищуємо шахрайські схеми і руйнуємо плани зловмисників!

Сервіс «Scamfari» https://scamfari.com - сервіс, за допомогою, якого користувачі мають можливість перевірити листи, повідомлення та інші електронні повідомлення на наявність ознак шахрайства.

Баскетбольний клуб "Львів" оголошує про набір дітей віком від 6 до 18 років для занять баскетболом на базі нашої школи!

Тренування проходять у спортивній залі СЗШ № 30 із використанням сучасного якісного інвентарю. Досвідчені тренери використовують найпередовіші методи підготовки молодих спортсменів, при цьому інтереси дитини завжди мають пріоритет перед будь-якими іншими завданнями. Регулярні заняття баскетболом зміцнюють серцево-судинну та дихальну систему, значно покращується робота залоз внутрішньої секреції.
Баскетбол дає активне та динамічне навантаження, приводить в норму вагу та зовнішній вигляд, покращує баланс та координацію, нарощує м'язи та їх потенціал, розвиває периферичний зір та окомір, підвищує витривалість та швидкість реакції, виробляє самодисципліну та вчить взаємодії з іншими людьми.
Тренувальний процес, розроблений на основі сучасних методів тренувань, включає: теоретичні та практичні заняття, проведення спарингів та тренувальних ігор.
Якщо Ваша дитина мріє навчитися грати в один з найінтелектуальніших видів спорту, бути здоровою та сильною, а також стати членом дружної родини нашого легендарного клубу - дзвоніть
Тренер Ярослав Володимирович: 066 816 94 72

З діями учасників освітнього процесу в разі надзвичайних ситуацій можете ознайомитись в статті Освітнього омбудсмена України

/Files/images/290972045_471976314989373_4962388178026812491_n.jpg

Запитання та відповіді про укриття в закладах освіти

Що потрібно робити при повідомленні про замінування школи?

Читайте у статті
"Зберігаємо спокій: як діяти в разі повідомлення про замінування школи"

Ласкаво просимо!

Раді вітати Вас на сайті нашого освітнього закладу!

Середня загальноосвітня школа №30

/Files/images/18486088_10207762475694473_2289823201785305148_n.jpg

Наказ про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів

Рішення про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти

ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ СЗШ №30:

Загірна – вся;
Грінченка – 6,6б,8,10,12, 14, 14а, 16 (парні);
Нагірна – 3-49(непарні), 4-44 (парні);
Ільмова – вся;
Космічна – вся;
Купальська – вся;
Мазепи – 27- 43 (непарні), 32-46 (парні);
Малехівська– вся;
Миколайчука – 2-8(парні), 9;
Мурована – вся;
Плугова – 2-10а, 5-7 (непарні);
Рубінова – вся;
Степового – вся;
Творча – 52-70 (парні);
Б. Хмельницького – 277-291 (не парні);
Колоскова – вся;
Збоїща – 30-52 (парні), 21-41 (непарні).

Діти, які проживають в інших мікрорайонах можуть бути зараховані на навчання до школи за бажанням батьків, при умові наявності вільних місць.
З повагою, адміністрація школи

Для зарахування до 1 класу необхідно:

1. Паспорт одного з батьків та його копію (підтвердження місця проживання в мікрорайоні школи).

2. Якщо батьки орендують квартиру чи живуть з батьками і не прописані за даною адресою – Акт обстеження та підтвердження проживання у ЖЕКу.

3. Медичні довідки – форма №086 та форма №063 .

4. Заява одного з батьків, файлик.

Пам'ятка. Що повинен знати майбутній першокласник

/Files/images/DVA.JPG

/Files/images/TRU.JPG

/Files/images/CHOTURU.JPG

/Files/images/PJAT.JPG

/Files/images/222/psihologi/11111111111.jpg

Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу
Володарка земель і вод -
Ніхто не ділить хай народу,
Бо не поділиться народ.

І козаки, й стрільці січові
За тебе гинули в полях.
У небесах сузір'я Лева
Нам світить на Чумацький Шлях.

Стражденна чаєчко-небого,
Єдині два твої крила.
Виходим, нене, у дорогу,
Аби ти вільною була.

Нехай ніхто не половинить
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на світі в нас одна.