Європейський день мов

Сьогодні учні 6-Б та 9-В класу та класні керівники Геронович М.Ю. та Дзюдзя Л.І. вирішили підтримати мовне різноманіття та розвиток викладання мов у світі.Це досить молоде свято, яке було засноване тільки в 2001 році. Звичайно, воно було створене не просто так. Європейський день мов – це прекрасний привід пробудити інтерес до вивчення іноземної мови. І, схоже, таке свято було створене зовсім не даремно, адже зараз, практично кожен житель Європи розмовляє двома мовами.

І у Європейський день мов ми вирішили розповісти більше про це свято.Адже, збереження і розвиток мов, включаючи малі, декларується в якості офіційної мовної політики Євросоюзу. Серед способів досягнення цього зазвичай називаються вивчення більше ніж однієї іноземної мови і продовження вивчення мов в зрілому віці.
На святі звучали вірші українських поетів різними мовами, звучали пісні іноземних гуртів також українською мовою.

Більше тут