Загальношкільні батьківські збори

26 вересня 2018 року о 18:00 год. в актовій залі школи відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких директор школи Михалина С.М. розповіла про впровадження у систему освіти держави концепції НУШ.
Також на зборах були присутні практичний психолог Кваснікевич В.Н. та соціальний педагог Бартіш Г.Б. Вони розповіли батьківській громаді про правила поведінки та техніку безпеки учнів у школі і в побуті; пояснили батькам, що таке булінг і до яких наслідків він призводить. Порушено проблему використання мобільних телефонів під час навчально-виховного процесу.
На завершення виступила ЗДВР Струк Р.В. з презентацією Громадського проекту "Мультифункційна зона для навчання та відпочинку"Простір для розвитку" з благоустрою пришкільної території, який зараз знаходиться на розгляді у міській раді.

Більше тут