Всеукраїнська акція "Олімпійський урок"

У рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський тиждень» відбулося традиційне спортивне свято для школярів у рамках проекту НОК України - Олімпійський урок.
На свято були запрошені учні 11 класу: КАНДИДАТИ в МАЙСТРИ СПОРТУ по водному полу – Філіппов Дмитро, та по плаванню – Беднарчук Віталій.
Спортсмени ознайомили учнів з видом спорту яким займаються, розповіли про участь у змаганнях та досягненнях, про щоденні тренування. Діти ставили запитання гостям, на які ті з радістю відповідали.
Веселощі, позитивні емоції не вщухали під час проведення ігрових естафет. Учні долали естафети, присутні підтримували та вболівали за них. Усі учасники отримали грамоти.
Олімпійський урок – це чудова нагода залучати дітей до занять спортом, формувати у дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, сприяти гармонійному розвитку особистості дитини та розповсюдженню гуманістичних ідеалів олімпізму.