Літературно-музичне свято "Є в Шевченка народження дата - дати смерті в Шевченка немає!"

Шевченківські дні у 30-й школі завершились святом "Є в Шевченка народження дата - дати смерті в Шевченка немає!", який підготували учні 9-тих класів, театральний гурток нашої школи та музичні колективи: "Сім нот" та "Мінорне відлуння".Уже для багатьох поколінь українців – і не тільки українців – Тарас Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо і він завжди з нами, у нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике й вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з її буттям продовжується нею, вбираючи в себе нові дні і новий досвід народу, відзиваючись на нові болі й думи, стаючи до нових скрижалів долі. Він росте й розвивається в часі, в історії. І нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічнім шляху до Шевченка.....

Більше тут

Дата останньої зміни 30 Квітня 2024