Інтегрований урок: інформатика + зарубіжна література.

Тема уроку зарубіжної літератури: «Полліанна» Е. Портер, перше знайомство з героями твору, який не залишає байдужих.

Тема уроку інформатики: Підготовка документа до друку.

Інтегровані уроки – пріоритетний напрямок у досягненні якнайкращих результатів вивчення матеріалів у цікавій та доступній формі. Для створення цікавого незвичайного уроку вчителі Тютіна Н.Ф. та Колещук Н.Г. поєднали у навчальному процесі доступ до інтернет-ресурсів, продемонструвавши учням 5-Г класу захоплюючий відеоролик за мотивами книги з класичним представленням літературного твору. А діти втілили свої враження від знайомства з героїнею, яка у всьому бачила радість, у друкований, редагований та форматований твір з цитатами та ілюстраціями у текстовому процесорі.

Урок вдався захоплюючим, а учні вдосконалили свої вміння та здобули нові знання з двох, здавалось, несуміжних предметів!

.

Дата останньої зміни 28 Квітня 2024