Пам'яті Героїв Крут

З нагоди відзначення 100 - річчя бою українських студентів із більшовицькими окупантами під Крутами вчителями проведені тематичні уроки, виховні години. У читальному залі бібліотеки організовано історично-книжкову виставку, присвячену подвигу Героїв Крут.Учитель історії Васильківська І.О. 29 січня 2018 року для учнів 9-тих класів продемонструвала фільм "День незалежності. Григорій Піпський", який занурив учнів у події цієї пам'ятної дати.Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.Минуло майже сто років, а ми і знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.

Детальніше за посиланням тут