День ЦЗ

Місце проведення заходу:
СЗШ №30
Опис:

Сьогодні у школі відбувся День цивільного захисту. Основним завданням якого була практична перевірка здатності педагогічного та учнівського колективу грамотно і чітко діяти у надзвичайних ситуаціях.

Учителями школи проведені відкриті уроки. Для перших класів – «Школа світлофора Моргайчика»; других класів - «Стихійні лиха. Поради тітонько сови»; третіх класів - «Небезпека від вогню. Правила поведінки з піротехнічними засобами.»; четвертих класів – «Захисти себе сам» (поведінка людей під час НС) «Наодинці вдома». Для учнів 5-6 класів «Небезпеки повсякденного життя та їх подолання»; 7-8 класів – «Надзвичайні ситуації техногенного і екологічного характеру» ; 8-9 класів – перегляд фільму «Техногенні ризики терористичних загроз»; 10-11 класів – зустріч з представниками Нової поліції на тему «Техногенні ризики сучасного міста».

Під час евакуації школи були відпрацьовані дії при виникненні НС.