Ніколи память не згасне....

Організатор:
Дата початку:
Дата завершення:
Час початку:
Час завершення:
Місце проведення заходу:
СЗШ №30
Опис:

Сьогодні у СЗШ №30 відбулась лінійка-реквієм приурочена відкриттю меморіальної дошки випускнику школи Дерешу Олександру, який загинув у зоні АТО.

Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя йдуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. Сьогодні в нашій школі з’явилася пам’ятна дошка, яка знову і знову буде нагадувати нам про війну, про загиблих героїв, про материнське, людське горе.

Бойові побратими, батьки, друзі, однокласники, учні школи, Конрад Олена Романівна - завідувач сектору національного виховання та охорони дитинства департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, випускники нашої школи: Грицевич Роман Євгенович та Грицевич Юрій Євгенович, які за власний кошт виготовили меморіальну дошку, Войтович Любомир – директор центру творчості дітей та юнацтва Залізничного району, державна заслужена академічна капела України «Трембіта», керівник - заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик віддали данину пам’яті герою та всім воїнам, що загинули за збереження єдності та цілісності української держави.

Герої не вмирають, а живуть!
Їх імена лишаються із нами
Нехай Господь благословить наш путь
До миру й спокою в відновленій державі