Учень 30-ї школи –це той, хто

Дбає як про власну безпеку та здоров’я, так і своїх близьких та товаришів; не допускає розвиткові шкідливих звичок. Трактує здоров’я кожного як національну цінність.

Має високі моральні якості; ніколи не принизить честі та гідності іншої людини (особливо молодшої чи слабшої від себе) та не дозволить це зробити іншому.

Постійно докладає зусилля для саморозвитку, удосконалення себе як особистості із глибоким християнським світоглядом; у цьому вбачає запоруку свого життєвого успіху.

Здобуття високого рівня знань вважає одним із головних своїх обов’язків; розвиває в собі творчу ініціативу, активний у науково – пізнавальній та практичній діяльності.

Співпрацює з органами учнівського самоврядування у справі вдосконалення форм навчання та організації цікавого змістовного дозвілля.

Доброзичливий і товариський, допоможе другові, однокласникові порадою чи конкретною справою.

Дбає про збереження шкільного та власного майна, не дозволить іншим нищити його.

Пам’ятка учня СЗШ №30

Бути відданим Богові. Своїми знаннями та вчинками не зганьби гордого імені учня школи №30. За це тобі буде визнання і честь, а народові користь.

Свято шанувати і с честю продовжувати традиції СЗШ № 30.

Бути свідомим, добре вчитися; черпати знання з книжок, бо свідомість і освіта проведе мене і мій народ до добра.

Берегти рідну мову – духовний скарб українського народу.

Бути моральним, чесним, правдивим, всюди поводитися гідно, дбати про своє здоров’я.

Заповіді для учнів школи

· Люби Україну, свій край, добром і турботою її оточуй. Вивчаючи, утверджуй, бережи та примножуй традиції свого народу, України.

· До батьків стався з повагою, слухай їхні поради. Бережи тепло батьківської оселі.

· Будь завжди чесним із собою та з іншими. Шануй серед безлічі шляхів до істини – свій.

· Добро принеси, для людей будь корисним. Утверджуй себе в праці, шануй будь - яку корисну справу.

· Будь вірним товаришем, допомагай у біді. Не бійся бути ввічливим, якщо посварився, думай, як помиритися.

· Думай про майбутнє.

· Попросили – дай, хочуть забрати – захищайся.

· Вір у свої сили. Не ображайся без причини. Сам ні до кого не чіпляйся.

· Не забирай чужого, але й свого не віддавай.

· Займайся спортом. Прагне стати сильним, витривалим та сміливим.

· Створюй красу, милуйся природою, охороняй її. Живи у злагоді з природою. Земля – наш спільний дім. Живи в мирі та дружбі з дітьми інших народів.

· Через оцінку не плач, будь мужнім. Роби завжди уроки, і бали в тебе будуть високими.