Історія школи.

Далекого 1965 року вперше відчинила свої двері школа №30. Скільки юнаків та дівчат провела вона у самостійне життя!

Ми відраховуємо життя школи вереснями. П'ятдесят золотих вереснів.

Славну історію школи творили вчителі та учні під керівництвом директорів: Горбатюка М.Т., Лисака І.М., Шаха М.В., Іваха В.Г. Кожен хотів бачити шкільний дім затишним та привітним. У навчальному закладі створювалися належні умови для навчання школярів та їхнього духовного розвитку, зміцнювалася матеріально-технічна база.

Після когорти мужніх чоловіків уже 10 років керує Михалина Світлана Михайлівна, яка своїм ентузіазмом, енергією, ініціативністю надихає колектив на нові звершення.

За цей період школа набула сучасного вигляду: поміняно вікна, покрівлю, відреставровано та оновлено спортивний зал. Активна допомога батьківської громади сприяла оновленню навчальних кабінетів, оснащенню їх технічними засобами навчання. Усе це спонукає учительський колектив до творчої, самовідданої праці, до креативного мислення, до пошуків новітніх інноваційних форм роботи.

Сьогодні у школі навчається близько 1000 учнів, працює 68 учителів.

Багато пройдено доріг, але попереду все нові і нові здобутки, гаразди й негаразди, прикрощі та радощі - одним словом, все те, що називають життям!

Кiлькiсть переглядiв: 398