У гості до Чудотворця!

Учні 6-Б та 6-В класів разом з класними керівниками Коцабою Т. О. та Коцабою Ю .З. мандрували Україною. На дітей чекала захоплююча екскурсія у с. Фрага, у церкву Перенесення мощів Святого Миколая, де знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці. Також навідали музей Писанки у м. Коломия, де провели майстер-клас з виготовлення сирних коників, а також до найбільш очікуваної Резиденції Святого Миколая у с.Пістинь, Косівського р-ну, де учні сповна поринули у казкову атмосферу, спалили різочки,що символізувало очищення від всього злого, відвідали хатинку Миколая і познайомились із його побутом,а у свтлиці до них вийшов сам Святий Миколай із подарунками, за що діти віддячили гучною дружньою колядою!