Година Коду

Коженучень повинен мати можливість вивчати інформатику. Вона допомагає розвивати навички розв'язання задач, логіку та творчість, дає основу для успіху в будь-якій кар'єрі 21 століття.

Цього тижня СЗШ №30 долучилась до Години коду. Цей захід є одно-годинним вступом до інформатики, призначеним для демістифікації програмування, а також демонстрації того, що кожен може опанувати його основи, і залучення учасників до сфери інформатики. Година Коду є глобальним заходом, який залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу.

Година коду стала всесвітнім заходом визнання інформатики, починаючи з одно-годинних вправ з кодування, і далі поширюючись на інші події у спільнотах.

Ця масова кампанія підтримується більш, як400 партнерамита 200000 вчителями з усього світу.

Нашим ментором сьогодні став Назар Пінчук, який працює у сфері ІТ більше 6 років та має на меті допомогти учням здобути якісні знання та ефективно використовувати їх на практиці. Назар фіналіст міжнародного конкурсу комп’ютерних талантів Золотий байт (2014). Має спеціалізовану освіту та на власному досвіді переконався, що теорія і практика досить різні речі.

Година коду проводиться громадською неприбутковою організацієюCode.org, за підтримки партнерів
Кiлькiсть переглядiв: 37