Добро починається з кожного

Учні СЗШ №30 з танцювальним колективом «Аматор» в рамках акції «Миколай про тебе не забуде» відвідали львівський геріатричний пансіонат, що знаходиться на вул. Медової Печери,71. Але приїхали вони не з порожніми руками, а привезли заздалегідь підготовлені подарунки, щоб привітати із святом.

Протягом декількох тижнів діти самі готували подарунки, кидали у встановлені скриньки кошти, щоб можна було придбати фрукти й листівки.

Діти подарували мешканцям пансіонату невеличку концертну програму, яку підготувала з ними Вишнепольська Ірина Давидівна. Танцювальні номери, які підготували вихованці гуртка «Аматор», підняли настрій мешканцям цього закладу. Після концерту діти роздали солодощі та фрукти, а також поспілкувались з старенькими.

/Files/images/IMG_4323.JPG

/Files/images/IMG_4361.JPG