Вечір-реквієм «Над Україною плаче небо»

У школі відбувся вечір-реквієм, присвячений Пам’яті Небесної Сотні «Над Україною небо плаче». В організації заходу взяли участь учні 8-тих класів та їх класні керівники: Худзік О.М., Безпальок Н.Я. та Балух А.М.

Головною метою вечора-реквієму було вшанувати пам’ять загиблих на Майдані українських хлопців-героїв, «Небесної Сотні», під час Революції Гідності, прищепити учням почуття гордості та поваги до учасників бойових дій на сході, дати розуміння, що жертва Небесної Сотні – це жертва кожного з нас. Утвердити почуття за майбутнє рідної країни.

/Files/images/DSCF4185.JPG /Files/images/DSCF4169.JPG/Files/images/DSCF4173.JPG/Files/images/DSCF4208.JPG /Files/images/DSCF4193.JPG /Files/images/DSCF4232.JPG