У зоні АТО загинув колишній учень нашої школи, Дереш Олександр. Прощання з героєм розпочнеться об 11 годину у гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла

22 серпня у зоні АТО під час виконання бойового завдання загинув командир взводу, старший офіцер 42-річний львів'янин Олександр Дереш. 26 серпня, його ховатимуть у Львові.

Прощання з Героєм розпочнеться об 11:00 у гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла на вул. Театральній, 11. Чин похорону відбудеться орієнтовно о 12:00 на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №76, передає прес-служба ЛМР.

/Files/images/image_68eb0.jpg

25 серпня, його тіло привезли до Тернополя, де з ним прощалися побратими з 44-ї бригади.

«Він служив у стройовій частині, де проводив роботу з військовими документами, а також виконував обов’язки в різних підрозділах. Та зрозумів, що не хоче сидіти на місці постійної дислокації, і вирішив піти на фронт, де зможе бути набагато кориснішим для своєї Вітчизни. Захищаючи інших, він віддав своє життя. Боєць загинув під час виконання бойового завдання: виходу на вогневий рубіж», ― прес-офіцер 44-ї артилерійської бригади Юрій Кульпа.

Олександр Дереш народився 16 серпня 1974 року, вчився у львівській СШ № 30. Закінчив Український державний лісотехнічний університет та правничий факультет ЛНУ ім. І. Франка. Проходив службу в прикордонних військах. Активний учасник подій на Майдані.

В армію зголосився добровольцем, з 4 вересня 2014 року служив у 44-ОАБР (в/ч п/п В1428). Після демобілізації продовжив службу в ЗСУ, 44-ОАБР на контрактній основі (до закінчення особливого періоду). У 2016 році пройшов курс підготовки офіцерів у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного.

Був командиром взводу - старшим офіцером 5-гарматної артилерійської батареї 2 гарматного артилерійського дивізіону в/ч п/п В1428.

У серпні 2015 року нагороджений Почесною відзнакою 44-ОАБР.

Виховував двох дітей: доньку Марічку, 15 років, сина Андрія, 10 років.

Кiлькiсть переглядiв: 121